zapisz się już dziś na obóz

Francja

W programie:

Mnóstwo mówienia po francusku

Pełne zanurzenie w języku

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

 • Małe grupy
 • Tour de micro : wywiady z Francuzami
 • Konwersatorium & Gra z gramatyką
 • Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne
 • Atelier DELF dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim.

image camp

Dla kogo ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności

Transport

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Niemcy do Francji. Nocleg i jednodniowy pobyt w Avignon (zwiedzanie)

Zakwaterowanie

Mieszkamy na pięknym kempingu Les Prairies de la Mer***** w Port Grimaud, tuż nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i malowniczymi widokami na Zatokę Saint Tropez.

Zakwaterowanie : 6 osobowe domki typu MobilHome z werandą, dwiema sypialniami (2 łóżka + 1 łóżko podwójne), kącikiem kuchennym, salonikiem (1 łóżko), toaletą i prysznicem. Domki nie są klimatyzowane.

Wyżywienie : 3 posiłki serwowane do domków, kuchnia polska. Uwaga : obiad w Avignon opłacany jest przez uczestników (koszt ok 15 euros). Śniadanie w Avignon po stronie organizatora.

Otoczenie

Na kempingu znajdują się : basen, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, siatkowej i plażowej, punkty restauracyjne i kawiarenki, sklepy. Codziennie wieczorem organizowane są otwarte dla wszystkich koncerty.

Wycieczki

Wycieczki : w cenie obozu do Saint-Tropez oraz starego Grimaud. Fakultatywne (koszt : ok 30 euros, płatne w gotówce na miejscu) : Gorge du Verdon, Cannes, Nicea, Monaco, Avignon, Arles…

Port Grimaud:

Mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.

Data obozu:

30.06.2022 – 10.07.2023

Miejsce

Avingon oraz Port Grimaud, Lazurowe Wybrzeże

Cena

4260 zł

Mapa

image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image camp

Francuski inaczej – obozy językowe dla młodzieży za granicą

TERMIN OBOZU: 30.06 – 10.07 2023 r.

Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej nauczyć się języka obcego? Z podręcznika? Z filmów? A może tłumacząc teksty piosenek? Wszystkie te metody mają swoje zalety. Jednak najskuteczniejsze jest „zanurzenie się w języku”, a więc sytuacja, w której uczeń, chcąc nie chcąc, musi się nim posługiwać. Pożyteczne można połączyć z przyjemnym – temu właśnie służą nasze młodzieżowe obozy językowe we Francji. Obóz młodzieżowy organizujemy dla wszystkich chcących się uczyć lub uczących się francuskiego oraz pragnących pogłębić swoje umiejętności, a jednocześnie spędzić niezapomniane wakacje.

Obozy Centrum Hola La: intensywne zanurzenie w języku w przepięknej scenerii Lazurowego Wybrzeża

Oferta obozu obejmuje :

 • przejazd do malowniczej, nadmorskiej miejscowości (Francja – Lazurowe Wybrzeże, Port Grimaud) autokarem klasy LUX
 • pełne wyżywienie i nocleg
 • codzienna komunikacja wyłącznie po francusku
 • lektorzy natives i polscy z przygotowaniem metodycznym
 • codzienne intensywne warsztaty językowe – ciekawe zadania komunikacyjne, wywiady z mieszkańcami, konwersatorium & gra z gramatyką, przygotowanie do certyfikatów, małe grupy podzielone zgodnie z poziomem zaawansowania językowego
 • interesujące wycieczki
 • gry planszowe i sportowe oraz plaża w czasie wolnym

Zainteresowany? Chcesz wybrać się na ciekawy obóz młodzieżowy we Francji na Lazurowym Wybrzeżu?
Skontaktuj się z nami już teraz i zarezerwuj wyjątkowe wakacje ! Obozy językowe we Francji to unikalna szansa nie tylko na szlifowanie języka obcego u źródła, ale też fantastyczną przygodę.