Kursy hiszpańskiego online

Nigdy jeszcze nauka hiszpańskiego online nie była tak skuteczna, atrakcyjna i przyjemna!

Zapraszamy Cię na intensywne kursy języka hiszpańskiego! Zrealizuj 1 semestr w miesiąc!
Wiemy, jak Ci pomóc w realizacji Twojego celu! Wybierz kurs dla siebie!
Zajęcia odbywają się przez platformę Zoom Pro

  Zapisz się na kurs

  Imię i nazwisko
  E-mail
  Telefon


  Dlaczego warto uczyć się online w Hola la?

  Nazywam się Agata Szumska Sokołowska. Jestem autorką materiałów dydaktycznych do nauczania języków obcych oraz dyrektorem metodycznym Centrum Hola la od ponad 10 lat. Prowadzę szkolenia lektorów.

  Jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego, doskonale trafiłeś!

  Zrób to bez wychodzenia z domu, zaoszczędzisz cenny czas! Zapewnimy Ci wszystko, czego potrzebujesz, aby szybko zacząć rozmawiać po hiszpańsku: najlepszego lektora, dopasowaną do Twoich potrzeb grupę, różnorodne materiały, dostęp do konta na platformie Lang Lion, miłą atmosferę i wielki entuzjazm do nauki.

  My nauczymy Cię języka hiszpańskiego!

  Opis kursów online

  Zapraszamy na intensywne kursy języka hiszpańskiego.

   

  Dorośli A.0

  kompletnie zielony 🙂

  Dorośli A.1/2

  coś niecoś potrafię 🙂

  Dorośli B.1

  gadu gadu 🙂

  Dorośli B.2

  mocny w gębie 🙂

  Kursy przygotowane są z myślą o słuchaczach dorosłych oraz ambitnej młodzieży 16 plus na bazie autorskich materiałów, najnowszych podręczników, dokumentów autentycznych, nagrań, z wykorzystaniem aplikacji ułatwiających zapamiętywanie.

  Kurs dla dzieci 3-6 lat A.0/A.1

  Hola la maluchom

  Semestr w 1 miesiąc!
  Kurs przygotowany został przez autorkę innowacyjnej metody do nauczania języka francuskiego i hiszpańskiego dzieci, Agatę Szumską Sokołowską. Hiszpański dla dzieci z Hola la to hiszpański pełen wrażeń i emocji, z uroczymi maskotkami: Owcą i Psem, muzycznie, bajkowo, oryginalnie, komunikacyjnie, skutecznie.

  Kurs dla dzieci 7-9 lat A.0/A.1

  Hola la dzieciom

  Semestr w 1 miesiąc!
  Pracujemy na licencjonowanych materiałach szkoły partnerskiej Colorin Colorado oraz na autorskich materiałach Hola la stworzonych w rozmaitych aplikacjach.

  Uczymy:

  Z PASJĄ

  Nasi lektorzy to nie tylko wybitni specjaliści przygotowani metodycznie do nauczania, ale przede wszystkim ciekawe osobowości, osoby otwarte na świat, z ogromną charyzmą.

  W JĘZYKU NAUCZANYM

  Zajęcia prowadzimy w języku nauczanym, nawet na poziomie podstawowym. Starannie dobrane techniki tłumaczenia, przemyślane pomoce i polecenia sprawiają, że jest to możliwe.

  KOMUNIKACYJNIE

  Na naszych zajęciach proponujemy takie aktywności, aby mówił przede wszystkim uczeń, nie lektor. Rozwijamy wszystkie cztery istotne dla komunikacji kompetencje, czyli rozumienie ze słuchu, rozumienie tekstu pisanego, mówienie oraz pisanie.

  ĆWICZĄC GRAMATYKĘ INACZEJ

  Gramatyka to narzędzie do mówienia, nigdy cel sam w sobie! Pokazujemy naszym uczniom, jak można skutecznie i w bardzo przyjemny sposób poznawać jej zakamarki, aby czerpać satysfakcję z coraz trafniejszych i poprawnych wypowiedzi.

  Z HUMOREM I POMYSŁOWO

  W naszej pracy lektorskiej element zaskoczenia, dynamika zajęć, przyjemność, gry i dobra zabawa to sprawa numer jeden. Uczymy profesjonalnie, ale nigdy nudno! Ćwiczenia gramatyczne zaczarujemy w grę planszową lub statki.

  METODĄ SPIRALI

  Na naszych kursach realizujemy program autorski zgodnie ze wskazówkami Europejskiego Opisu Kształcenia Językowego oraz zgodnie z zasadą progresji spiralnej, czyli systematycznie powracamy do przerobionego już materiału, stale go wzbogacając o nowe elementy językowe.

  Nauczymy Cię języka hiszpańskiego!

  Po wysłaniu zgłoszenia skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać, o Twoich potrzebach językowych.

   Zapisz się na kurs

   Imię i nazwisko
   E-mail
   Telefon


   Masz pytania?

   Napisz: online@hola-la.pl lub zadzwoń: 797 845 987