zapisz się już dziś na obóz

Francja

W programie:

Mnóstwo mówienia po francusku

Pełne zanurzenie w języku

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

 • Małe grupy
 • Tour de micro : wywiady z Francuzami
 • Konwersatorium & Gra z gramatyką
 • Zrób to sam : praktyczne zadania komunikacyjne
 • Atelier DELF dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z francuskim.

image camp

Dla kogo ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności

Transport

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Niemcy do Francji. Nocleg i jednodniowy pobyt w Avignon (zwiedzanie)

Zakwaterowanie

Mieszkamy na pięknym kempingu Les Prairies de la Mer***** w Port Grimaud, tuż nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i malowniczymi widokami na Zatokę Saint Tropez.

Zakwaterowanie : 6 osobowe domki typu MobilHome z werandą, dwiema sypialniami (2 łóżka + 1 łóżko podwójne), kącikiem kuchennym, salonikiem (1 łóżko), toaletą i prysznicem. Domki są klimatyzowane.

Wyżywienie : 3 posiłki serwowane do domków, kuchnia polska.

Otoczenie

Na kempingu znajdują się : basen, korty tenisowe, boiska do piłki nożnej, siatkowej i plażowej, punkty restauracyjne i kawiarenki, sklepy. Codziennie wieczorem organizowane są otwarte dla wszystkich koncerty.

Wycieczki

Wycieczki : w cenie obozu do Saint-Tropez, starego Grimaud, Monaco, Monte Carlo, Cannes i perfumerii w Eze oraz do Wielkiego Kanionu du Verdon.

Port Grimaud:

Mała miejscowość położona w centralnej części Lazurowego Wybrzeża, nad zatoką, poprzecinana licznymi kanałami, zwana z uwagi na swoje położenie i malowniczość Wenecją Lazurowego Wybrzeża.

Data obozu:

21.06 - 1.07.2024

Miejsce

Avingon oraz Port Grimaud, Lazurowe Wybrzeże

Cena

4990 zł

Mapa

image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image slider

zapisz się już dziś na obóz

Hiszpania

W programie:

Mnóstwo mówienia po hiszpańsku

Pełne zanurzenie w języku

Codziennie intensywne warsztaty językowe:

 • Małe grupy
 • Tour de micro: wywiady z Hiszpanami
 • Konwersatorium & Gra z gramatyką
 • Zrób to sam: praktyczne zadania komunikacyjne
 • Atelier DELE dla chętnych : przygotowanie do certyfikatu

Zapraszamy młodzież na każdym poziomie, także tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z hiszpańskim.

image camp

Dla kogo ?

Uczestnicy podzieleni są na maksymalnie 8-osobowe grupy a program dopasowany jest do ich wieku i poziomu.Proponowane warsztaty są przygotowane tak, aby maksymalnie stymulować mówienie a przy okazji stworzyć okazję do wzbogacenia słownictwa i doskonalenia poprawności

Transport

Autokar klasy LUX z klimatyzacją, barkiem oraz wideo. Wyjazd z Warszawy, możliwa dosiadka na trasie w Polsce. Przejazd przez Niemcy do Francji. Przedwieczorny przyjazd w okolice Paryża, zakwaterowanie, nocleg, śniadanie, całodzienny pobyt w Eurodisneylandzie, nocny przejazd do Hiszpanii, przyjazd do Blanes w godzinach popołudniowych.

Zakwaterowanie

Mieszkamy w pięknym hotelu Stella Maris*** z basenem w Blanes, tuż nad samym morzem, z bezpośrednim dostępem do piaszczystej plaży i malowniczymi widokami. Zakwaterowanie w pokojach 2,3,4-osobowe z łazienkami i klimatyzacją. Pełne wyżywienie, 3 posiłki dziennie, woda do lunchu i kolacji plus lunch pakiet w dniu wyjazdu (za obiad).

Otoczenie

Hotel położony jest zaledwie 100 metrów od plaży S'Abanell w Blanes i oferuje odkryty basen oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu w pomieszczeniach ogólnodostępnych. Wszystkie pokoje dysponują balkonem i są klimatyzowane. W hotelu Stella Maris znajduje się bar z tarasem i stołem bilardowym. Restauracja oferuje dania kuchni tradycyjnej i międzynarodowej w formie bufetu.

Wycieczki

Wycieczki: w cenie obozu wycieczka do Barcelony, spacer po Lloret de Mar i rejs do Tossa de Mar oraz jednodniowy pobyt w Eurodisnaylandzie w Paryżu (z obiadem).

Blanes, Costa Brava:

Blanes to ok. 30-tysięczne miasto, położone w malowniczej scenerii: górzysty teren schodzący do morza i zatoka z portem jachtowym, w której cumują również statki turystyczne. To miejsce znacznie spokojniejsze i bardziej kameralne niż sąsiednie, gwarne Lloret de Mar. Blanes jest oddalone od Barcelony o nieco ponad godzinę jazdy. Blanes znane jest przede wszystkim z dużej, piaszczystej plaży - jednej z najdłuższych na wybrzeżu Costa Brava, a także z ogrodów botanicznych Pina Rosa i Mutra. To miejscowość, w której każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno ci, którzy lubią wylegiwać się na słonecznych plażach, jak i ci, którzy wakacje wolą spędzać aktywnie. Jest tu również malowniczą przystań jachtową, średniowieczny kościół i ruiny warowni z X wieku

Data obozu:

1.07 - 13.07.2024

Miejsce

Blanes przez Paryż (Disneyland), powrót przez Besancon

Cena

5640 zł

Mapa

image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image slider
image camp

Francuski i hiszpański inaczej – obozy językowe dla młodzieży za granicą

Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej nauczyć się języka obcego? Z podręcznika? Z filmów? A może tłumacząc teksty piosenek? Wszystkie te metody mają swoje zalety. Jednak najskuteczniejsze jest „zanurzenie się w języku”, a więc sytuacja, w której uczeń, chcąc nie chcąc, musi się nim posługiwać. Pożyteczne można połączyć z przyjemnym – temu właśnie służą nasze młodzieżowe obozy językowe we Francji. Obóz młodzieżowy organizujemy dla wszystkich chcących się uczyć lub uczących się francuskiego oraz pragnących pogłębić swoje umiejętności, a jednocześnie spędzić niezapomniane wakacje.

Obozy Centrum Hola La: intensywne zanurzenie w języku w przepięknej scenerii Lazurowego Wybrzeża i Costa Brava&Gardaland

Oferta obozu obejmuje:

 • przejazd do malowniczej, nadmorskiej miejscowości (Francja – Lazurowe Wybrzeże, Port Grimaud, Hiszpania – Costa Brava, Blanes) autokarem klasy LUX
 • pełne wyżywienie i nocleg
 • codzienna komunikacja wyłącznie po francusku i hiszpańsku
 • lektorzy natives i polscy z przygotowaniem metodycznym
 • codzienne intensywne warsztaty językowe – ciekawe zadania komunikacyjne, wywiady z mieszkańcami, konwersatorium & gra z gramatyką, przygotowanie do certyfikatów, małe grupy podzielone zgodnie z poziomem zaawansowania językowego
 • interesujące wycieczki
 • gry planszowe i sportowe oraz plaża w czasie wolnym

Zainteresowany? Chcesz wybrać się na ciekawy obóz młodzieżowy w pięknym kraju?
Skontaktuj się z nami już teraz i zarezerwuj wyjątkowe wakacje ! Obozy językowe we Francji i Hiszpanii to unikalna szansa nie tylko na szlifowanie języka obcego u źródła, ale też fantastyczną przygodę.