Kim jesteśmy?

Centrum Języka Francuskiego i Hiszpańskiego Hola La to więcej niż doskonale przygotowane metodycznie kursy języka francuskiego i hiszpańskiego. Hola La to miejsce, gdzie kompleksowa oferta zajęć językowych dla dorosłych, młodzieży i dzieci pozwala nie tylko doskonalić warsztat językowy, ale także poznać francuską i hiszpańską kulturę, obyczaje, piosenki, sekrety kulinarne… Istniejemy od 10 lat. Nasi lektorzy, zarówno natives jaki i polscy, to absolwenci kierunków, uprawniających do nauczania języka, osoby z ogromną pasją i wyobraźnią, nieustannie poszukujące nowych pomysłów, regularnie uczestniczące w szkoleniach, kochające kontakt z drugim człowiekiem i czerpiące satysfakcję z nauczania. Nasze motto? Profesjonalnie i z pomysłem!

Założycielka

Agata Szumska

Ukończyłam studia kierunkowe w Polsce oraz we Francji : dydaktykę nauczania języka francuskiego oraz nauki społeczne na Uniwersytecie w Strasburgu. Mieszkając we Francji, miałam okazję pracować w Instytucie Nauczania Języka Francuskiego, prowadząc kursy konwersacyjne dla grup wielonarodowych. Przekonałam się, że można nauczyć języka francuskiego, nie znając ani słowa w języku ojczystym ucznia. Jestem autorką innowacyjnej metody nauczania dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym „Les Petits Français”. Ogromną satysfakcję przynosi mi pisanie scenariuszy zajęć oraz wymyślanie i tworzenie gier językowych zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Szkołę językową, szkolenia metodyczne i obozy językowe we Francji organizuję od 10 lat. Jako osoba zarządzająca Centrum cenię sobie także doświadczenia w pracy „w terenie”. Jestem „czynną” lektorką i pasjonatką spędzania czasu z młodzieżą podczas naszych obozów językowych… i nie tylko! Przede wszystkim stawiam na relacje z drugim człowiekiem. Serdecznie zapraszam do Hola La!